Współpraca

 

HOME STAGING

PLANUJESZ SPRZEDAŻ?

Jeśli planujesz sprzedać mieszkanie, a wyraźnie widać że lata świetności ma już za sobą, nie musisz robić kosztownego i długotrwałego remontu. Nie musisz też rezygnować z zysku, na którym Ci zależy obniżając cenę. Myślę, że w mniejszym czy większym stopniu podoba Ci się apartament przedstawiony na tym blogu- prawda? Musisz wiedzieć, że startowałyśmy z poziomu bardzo zaniedbanego i zniszczonego mieszkania, do którego nikt nie chciałby przyjechać. Oferuję pomoc w przygotowaniu KAŻDEGO mieszkania na sprzedaż. Znam sposoby, żeby zminimalizować koszty, a zmaksymalizować zyski ze sprzedaży nieruchomości.

ZAMIERZASZ WYNAJĄĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

-Jeśli nie możesz znaleźć najemcy, na mieszkanie które oferujesz.

-Jeśli planujesz przygotować lokal pod wynajem krótkoterminowy.

-Jeśli mimo doświadczenia w wynajmowaniu Twój pensjonat/ agroturystyka/ hostel itp. Nie przynosi już takich zysków na jakie liczysz…

ODEZWIJ SIĘ!

 

Przygotowanie lokalu pod wynajem nie musi się wiązać z drogim i gruntownym remontem. Wystarczy, że w odpowiedni sposób zadbasz o komfort wynajmujących i przyłożysz się do odpowiedniego poziomu estetyki wnętrz. Wiem jak zrobić to szybko i niedrogo. Moja wiedza, wraz z Twoją gościnnością to gwarancja sukcesu. Zakres usługi do uzgodnienia- od porady, przez plan z wyceną, po pełną realizację zadania łącznie ze zdjęciami i przygotowaniem oferty.